Endorphina
ІГРОВИЙ АВТОМАТ TWERK

ІГРОВИЙ АВТОМАТ TWERK

Компанія ендорфінів досить недавно заявила про себе, тому все її ігрові автомати мають ультрасучасні тематики, і неймовірний ігровий автомат Twerk – яскраве тому підтвердження, доступний абсолютно безкоштовно на ігровому сайті GotSlot онлайн. Користувачеві відомо, що тверк – це запальний танець, який набирає все більшої популярності серед користувачів з молоді. Тепер насолодитися гарячими танцівницями можна на ігровому автоматі Twerk. Користувач навчиться кільком новим рухам, вивчить шорти, завдяки яким прийде до отримання заповітного ігрового призу. Грати в ігрові автомати безкоштовно онлайн Тверк ви можете на нашому сайті! Але якщо мета гри – матеріальний виграш, то варто відвідати Slotoking перше українське казино, де є можливість грати на гроші.

Безкоштовна гра на автоматі Twerk

Endorphina-twerk

Разом з ігровим слотом Twerk користувач виявиться в танцювальному залі, де, завдяки запуску обертань, почнеться справжній ігровий баттл між танцівницями. Стиль оформлення зухвалий і динамічний. Ігрові лінії представлені у вигляді колонок, з яких доноситься ритмічна музика. Завдяки вдалим спинах на ігровому полі запускається анімація, і можна спостерігати дівчат в дії. До графіку немає претензій. Колірна гамма ігрового автомата представлена темними кольорами, але при цьому інтерфейс Twerk виглядає досить насиченим.

Twerk має 5 барабанів і 5 ігрових ліній

Система управління ігрового автомата розкидана по всьому екрану. Запуск обертань – клавіша spin. Серія автоматичних обертань запускається завдяки auto. Але перед цим варто налаштувати розмір ставки – bet, і кількість ігрових ліній – lines. Menu – інформаційна довідка про ігровий автомат Twerk, його додаткові можливості.

Endorphina-twerk

Динаміки і азарту можна додати за допомогою туру на подвоєння ігрового автомата. Щоб в нього перейти потрібно зібрати вдалу комбінацію на барабанах. Після цього користувач залишиться один на один з дилером. Кожен з них відкриє по одній ігровій карті, і чия виявиться вище, той і переміг. Якщо переможцем буде геймер, то його виграш подвоїться, а, якщо дилер, то доведеться розпрощатися зі своїми бонусами.

Бонусна гра автомата Twerk

Хоча ігровий автомат має всього одним спеціальним символом, це анітрохи не засмутить користувача, так як даний бонусний тур може замінити 3 звичайних раунду за своїми пріоритетами.

Endorphina-twerk

Концепція бонусної гри – танцювальний баттл між 2 дівчатами. Для того, щоб його розпочати, потрібно зібрати на барабанах мінімум 3 Скаттер. Після чого геймеру буде обрана одна дівчина, і визначено її противник. Протягом безкоштовних обертань вони змагатимуться між собою на танцювальному майданчику. Чия дівчина збере найбільшу кількість вдалих комбінацій, той і переміг. Всього передбачається кілька етапів, між ними – щедрі безкоштовні обертання, користувач отримує виграші, потім фінал. Для користувача створені всі умови, щоб він зміг зібрати хороші бонуси

Endorphina-twerk
Endorphina-twerk
Endorphina-twerk

Twerk подарує незабутні емоції, доведеться потім дякувати ігровий слот за щедрі віддачі, отримувати позитивні емоції, це, можливо, це розташує вас до того, щоб записатися на справжній тверк.