Igrosoft
Гральний автомат Garage

Гральний автомат Garage

Ігрові автомати Україна на гроші, компанії Igrosoft завжди досить оригінальні, цікавий навіть вибір ігрових тем. Існує безліч автомобільних автоматів, але тільки у Ігрософт є відео слот про гаражі. Гараж – це не тільки місце парковки, а для кого-то і роботи, і в деяких країнах це взагалі сакральне місце для виключно чоловічого відпочинку, саме цим і займається розслаблений головний герой ігрового автомата Garage. Але гравцеві не доведеться нудьгувати – його чекають 2 чудові призові ігри, накопичення бонусу всередині кожної гри і регулярні виграші, завдяки оригінальному двосторонньому рахунку.

Гараж оформлений у фірмовій стилістиці ігор Igrosoft, яка стала популярною завдяки ігрові автомати Сrazy Monkey, – мультиплікаційно промальовані символи не дадуть нудьгувати. 5 барабанів з 9 двосторонніми лініями вписані в створ воріт. Механік приліг «перекурити» з пляшкою пива. Різні символи на задньому плані – запчастини, інструменти, гвинтики-болтики і інша дрібниця, якою забитий будь-який гараж.

Безкоштовна гра на автоматі Гараж (Garage)

Для вибору ліній служать 5 круглих кнопок. Кожна при обертанні включає певну кількість: 1, 3, 5, 7, 9. Парне число не активується. Ставка по лінії задається за допомогою Bet. Max Bet задіє всі лінії і ставить максимум – 25 монет. Autoplay позбавить від рутинного тиску на кнопку запуску. Зупиняється повторним натисканням.

Найцінніший символ автомата – логотип зі словом Garage. Другий за вартістю – вайлд у вигляді ключа запалювання. Решта символів відчутно дешевше. Найчастіше випадають наймолодші – свічка і каністра. Для всіх зображень мінімальна комбінація 3.

Дикий символ – ключ запалювання – здатний заміняти кожне інше зображення для побудови виграшних автомобільних комбінацій. Вайлд не може заміщати логотип і бонусні символи: замок і ящик. Власні комбінації Вайлда дуже високо оцінені під час гри при виборі будь-якої ставки.

Основні характеристики автомата Гараж

Ігровий автомат Гараж

Підкажіть правильні шляхи вирішення несправностей п’яному механіку, який величаво розклався поруч з машинами. Відчуйте себе в ролі автомобільного майстра, універсалу в цій справі. Ігровий автомат Garage від відомої компанії Ігрософт не перестає підкорять серця користувачів у всьому світі з давніх часів до сих пір. Ігровий автомат гараж став доступний порівняно недавно в ігрових клубах Вулкан. Після чого з’явилися і інші ігрові автомати безкоштовно, з можливістю грати онлайн.

Ігровий автомат Garage онлайн – грати безкоштовно

Немає нічого дивного в тому, що символіка онлайн автомата Гараж повністю присвячена темі апарату – автомобільні свічки, каністри з машинним маслом, акумулятори, вогнегасники, ключі та багато іншого. Щасливої дороги на шляху до невимовному багатства починається з вибору активних ліній для виплат, яких налічується 9. Наступним кроком в онлайн слоти Garage стане вибір розміру ставки. Варто пам’ятати тільки про те, що великий ризик принесе більший виграш, такі діють правила. Максимальна ставка на лінію становить 25 кредитів, а ось на один прокрут – 225.

Виходячи з цього передбачається множення 9 ліній на 25 кредитів. Максимальна нагорода зростає до 125000 кредитів. Яким чином добитися таких результатів? Вони можливі при випаданні 5 символів «Гараж» з найбільшими ставками.

Уважно спостерігайте за ігровим апаратом Garage, адже виграшні лінії будуть світитися, а номерки грайливо підморгувати. Зверніть увагу на знаки «ключ з брелоком» і «вогнегасник». Дикий символ ігрового автомата «ключ». У його силах замінювати будь-які інші, крім основного. Розкидним символом ігрових автоматів гараж є «ящик». Тільки він може активувати бонусну гру ігрового слота гаражі, про яку далі і піде мова. Цей ігровий автомат стане вам до душі, адже на ньому ви не програли співвідношення ціни і якості, поки гра ведеться без інтересу.

garage

Бонусна гра на ігровому автоматі Garage

Користувачі апарату зможуть взяти участь в двох ігрових раундах. Перший відкривається при випаданні не менше трьох ігрових символів «дерев’яного ящика». Після цього ви заходите в гараж, де з’являється 5 ящиків з секретом. Вибирайте їх по черзі, збираючи зароблені нагороди (особливо за пилу, гайковий ключ і молоток). Другий раунд бонус гри починається з появою трьох знаків «замок». Відкрийте 5 дверей і знайдіть свій скарб. Тепер переходите до ризик грі слота Гараж онлайн. Вона побудована на вгадуванні карти, вищої за рангом від карти дилера. Нічого складного, а ось сума призу дуже приваблива. Відмовитися від такої пропозиції важко, та й навіщо тоді грати?

Рекомендуємо ігровий автомат Garage всім чоловікам. Ви точно оціните приємну атмосферу автомобільних деталей і заробите на новий автомобіль. Онлайн слот Гараж доступний майже в кожному онлайн казино, так що не потрібно його довго шукати. Зіграйте в цей онлайн апарат і ви не пошкодуєте, він принесе тільки позитивні емоції.