Igrosoft
Гральний автомат Island

Гральний автомат Island

Хто з нас, простих людей, які не зачитувався в дитинстві Таємничим островом Робінзона Крузо? Безлюдний острів у відкритому океані, самотній герой і безліч пригод за сюжетом надихали нас на нові звершення, ігри і мрії. Хотілося дізнатися, як це – виживати одному посеред океану і чайок. Незабаром креативні розробники компанії Igrosoft автомати подумали, що можна створити правильний ігровий автомат за мотивами книги, і не прогадали. Казка ожила. Якщо вас зацікавить гра на гроші в слот Острів, то переходите в популярне казино Вулкан Оригінал Україна.

Гральний автомат Island

Слот Острів скарбів: населення і значення

Крім самотнього мандрівника, Острів прихистив безліч створінь: дельфінів, черепах, чайок і інших символів. Також після аварії корабля залишилося чимало корисних речей, наприклад, пляшечка з ромом, штурвал, консерви, рятувальний круг та інші. Їх комбінації здатні збагатити потерпілого, врятувати його життя і подарувати море радості в цьому морі самотності.

Поява дельфіна на ігровій лінії здатне продовжити комбінацію будь-яких інших символів, що обіцяє виграш. Гравцеві емулятор слота Island приготував багато приємних несподіванок і довгоочікуваних подарунків. Одним з таких дарів можна вважати бонусну гру.

Гральний автомат Island

Нічого складного в самій грі Island немає. Як новачок, так і гравець зі стажем знайде щось для себе в компанії «Острова» посеред океану. Клавішею line можна вибрати кількість граючих ліній слота від 1 до 9, bet – використовується для вибору ставки від 1 до 25 кредитів і start для запуску барабанів слота. Поставити на кін можна будь-яку суму, але межі все таки є. На 1 лінію не можна ставити більше 25 кредитів, а на 1 спин – 225. Максимум, що може виграти на автоматі це сума в – 125 000 кредитів, мрія.

Гральний автомат Island

Ігровий автомат Island – острів, який чекає вас!

Символи на ігрових барабанах найрізноманітніші, за сюжетом, до особливо важливих відносять: «island», дельфін, рятувальний круг. Wild (дикий) острови – дельфін. Він в змозі замінювати будь-якій символ (крім «island») і створити виграшну комбінацію. «Острів» грає як scatter і бонус символ одночасно. Три і більше таких малюнка на екрані означає початок бонусної гри.

Гральний автомат Island

Бонусна гра автомата Острів розділена на 2 частини. У першій Робінзон Крузо зображений на своєму саморобному плоту посеред океану біля вулкана. Води навколо нього просто кишать акулами. А може це дельфіни? За кожну правильну відповідь гравець отримує призові до ставки, в іншому випадку, кінець гри.

За все правильні відповіді гравець може просунутися далі по ігровій сходах. У супер бонусної грі Робінзон намагається добути собі сніданок і вибрати правильну пальму (на інший може бути пастка). Розмір призових визначає спливаюча табличка на екрані. Хороша новина в тому, що всі зароблені кошти будуть додані на рахунок що грає. Для гри вам не потрібно витрачати свої гроші і вносити депоізти – все безкоштовно, як і на ігровому автоматі Лаки Хантер.

Гральний автомат Island

Ігрові автомати Острів – бонуси на слоті

В Island оригінальна за сюжетом ризик гра c Робінзоном в океані. Після кожної виграшної комбінації, кнопкою Double, пропонується зіграти в орел і решка. На темному ігровому полі рука підкидає монету і потрібно вгадати на яким боком вона ляже.

Інтерактивний слот Island оригінальний продукт для розваги люде різного віку та уподобань. Простота робить його доступним кожному, а цікавий сюжет підтримує популярність у всіх рейтингах.

Гральний автомат Island

Якщо ви любитель фільму про Робінзона Крузо, то сюжет ігрового автомата Робінзон вам точно сподобається. Прийнятна графіка і правильна музична озвучка повністю занурять вас в атмосферу ігрового автомата. Сідайте за монітор комп’ютера і допоможіть Робінзону вибратися з безлюдного острова. Швидше, а то він вже зачекався вас! В інтернет клубі Вулкан ви можете грати на автоматі Острів без грошей, без реєстрацій і смс подтверженное.