Endorphina
ІГРОВИЙ АВТОМАТ КАМЧАТКА

ІГРОВИЙ АВТОМАТ КАМЧАТКА

Камчатський край відрізняється досить суворим кліматом, крім того, він відноситься до зони сейсмічної активності, адже на його території знаходиться понад 300 вулканів. Але тільки той, хто побував на цьому незвичайному півострові, може оцінити його красу і незвичність. Компанія ендорфінів, яка створила безліч, Запрошує своїх шанувальників у віртуальну подорож по Камчатці – в ігровий автомат Камчатка. Судячи з назви, дії в грі розгортається на Камчатці – як у пісні Віктора Цоя: «Це славне місце Камчатка …». Камчатка – це справжня казка, край недоторканої, дикої природи, відомий не тільки великою кількістю живності, а й своїми гейзерами, і навіть вулканами! Річки, озера, гори, багатий внутрішній світ флори і фауни – все це зустрічає мандрівника, який вирішив відвідати цей прекрасний світ на найдальшому відшибі цивілізації!

Грати безкоштовно на автоматі Камчатка онлайн

kamchatka

Основними персонажами автомата Kamchatka стали типові представники тваринного світу цього багатого краю – вовк, лось, лисиця, белоплечий орлан, а також риба, яку можна виловити біля берегів півострова – нерки, що відрізняється яскраво-червоною забарвленням. Також присутні красиво оформлені номінали карток. На Вайлд творці помістили зображення ведмедя, а на Скаттер – головну визначну пам’ятку Камчатського краю – прокинувся вулкан. На бонус красується ще одна визначна пам’ятка – гейзер. Користувачі можуть реалізувати свої бажання на 5 барабанах автомата, для яких передбачено 243 готових композиції виграшних послідовностей.

Виграші нараховуються при дотриманні ряду умов: 3 або більше рядових символу з однаковими зображеннями повинні випасти на розташовані поруч барабани автомата, починаючи з першого зліва

Ризик гра на автоматі Камчатка

kamchatka

Вайлд має право на формування власних композицій, а також активно замінює інші елементи, крім Скаттер і бонус Скаттер і бонус також утворюють оплачувані поєднання, бонус – за загальними правилами, а Скаттер – в будь-яких позиціях. Для отримання винагороди необхідно 3 і більше таких символів.

Бонусна гра відіслати Камчатка

Крім цього, символ розкиду презентує користувачеві безкоштовну сесію з 15 спинив з щедрою нагородою за потрійним тарифом. А бонусний елемент дає право на призову гру – коли в першій і п’ятій вертикалі автомата виявляється одночасно.

kamchatka

Приємним доповненням служить гра на шанси, активувати яку можна, поставивши на кін свій виграш. За правилами користувач повинен вгадати карту, щоб нею перебити вже відкриту.

Ігровий автомат Kamchatka призначений для просунутих гемблеров, здатних гідно оцінити якісну гру, насичену бонусними опціями.